Yaşama bakış ve inanç kalıplarımıza göre enerjimizi oluşturarak, etrafımıza sinyaller göndeririz. Hayatımıza da bu enerji ve sinyallere uygun kişileri çekeriz. Bu kişilerle de, söz ve davranışlarımıza göre, hayatı öğrenip, deneyimleyebilmek için karma oluştururuz...

Karma nedir?

Karma tecrübe etmek ve dengeyi sağlayabilmek için, ruhun yaptığı bir seçimdir. Tamamen adalet üzerine kurulan evrensel düzende, hak yemekten, iftira atmaya, hırsızlıktan yalan söylemeye kadar, iyi-kötü, doğru-yanlış, yapılan her davranışın bir sonucu vardır.  Karma tüm davranışlarımızın sonuçlarına katlanarak en güzel şekilde ders alıp, sorumluluklarımızın bilincine varmamızı sağlayan, döngüler zinciridir.

Karma nasıl oluşur?                                                                                             Karma bazı dengeleri tam olarak oturtamadığımız zamanlarda da ortaya çıkar. Örneğin alma-verme dengesinde, hep alıyor, hiç vermiyor ya da hep veriyor, hiç almıyorsak burada bozulmuş bir denge, oluşan bir karma vardır. Aldığımız gibi karşı tarafa, minnetle vermeyi, verdiğimiz gibi de minnetle almayı bilmemiz gerekir.

Karmayı anlık ve kısa sürelerde oluşturarak, gene anlık ve kısa sürelerde temizleyebiliriz…

Üzeriz, üzülürüz

Yardım etmez, yardıma ihtiyaç duyarız

Kötü söz söyler, kötü söz duyarız.

Eksik para verir, para kaybederiz

Yalan söyleyerek de karma oluştururuz. Sevdiğimiz insanların üzülmemesi, acı çekmemsi için bazen küçük ve zararsız yalanlar söylediğimizi düşünebiliriz. Halbuki karşımızda ki ruhun belki o üzüntü ve acıyı çekerek, bunlardan alması gereken derslere ihtiyacı vardır. Biz o küçük yalanları söyleyerek, tüm bu dersleri almasını ve beklide kendi karmasını, temizlemesini engellemiş oluruz.                                                                                                                                                   Atalardan gelen karma…                                                       

Büyüklerimizin sözüdür. Biriyle iş yaparken, bir aileden kız alırken ya da verirken 7 ceddini araştırmak gerekli derler. Kimdirler, toplum norm ve kuralların aykırı davranış vb durumları var mıdır? Tüm bunların iyice incelenmesi ve duruma göre hareket edilmesi gerektiği bilgisi çoğumuz tarafından bilinir. Çünkü kişi (ruh)yedi nesil öncesine kadar, tüm atalarının genetik kodlamasıyla dünyaya gelir. Yaşamını da tüm bu bilgiler üzerine inşa eder…

Karma nasıl temizlenir?                                                                                         Kozmik ve Kuantum alan terapileri en etkili ve kısa yoldur. Çalışmalar esnasında enerji boyutunda, bilinçaltını olumsuz yönde etkileyen ve yaşama dair engeller oluşturan, duyguların tespiti ve farkındalıkların oluşumu sağlanır. Enerji boyutunda helalleşme, af dileme/ af etme çalışmaları ve yük-alıp verme seansları ile kişinin rahatlaması sağlanır. Koşulsuz sevgiyi alma-verme döngüsü dengelenir. Kişi yüz yüze gelemediği duygularıyla yüzleşirken, hayatta olan, karmik bağ oluşturduğu kişilerle de iletişime geçebilme gücüne erişir.

Karma, özünde insanı güzel ahlaklı olmaya teşvik eden inanç sistemini oluşturur. Her şey sebep- sonuç ilişkisine dayanır. Yani ne ekersek onu biçeriz, ne yaptıysak, onun karşılığını alırız. İyi-iyiyi, kötü-kötüyü getirir.

Attığımız her adım bir sonrakini harekete geçirir. Geçmişte düşünülen her şey ve yapılan her hareket bugünümüzü, bugünümüz ise geleceğimizi etkiler. En güzel olan kişinin kendisine nasıl davranılmasının istiyorsa karşısındakine öyle davranmasıdır.

> Bize Sorun